Anasayfa Çetinler Sürücü Kursu Operatörlük Kurslarımız İş ve Eleman arama i... Bize Ulaşın

Firma Profili

Anasayfa » Sürücü Kursumuz » Firma Profili
share on facebook  tweet  share on google  print  

Firma Profili

"Sürücü Kursumuz" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Firma Kurucumuz Mustafa ÇETİN ve kursumuzun tarihçesi :

1989  senesinde İnönü üniversitesi'ni bitirdim stajımı tamamladıktan sonra Kartal Çıraklık Eğitim Merkezinde, Motor Öğretmenliği'ne başladım. Bu arada 1989 yılında Üsküdar Fen Test Sürücü Kursunda Motor öğretmenliği ile birlikte sürücü kursu sektörüne adım attım. Çıraklık eğitim deki görevimi bırakıp tamamen sürücü kursların da görev aldım. 1991 yılında Üsküdar Gazetesi Sürücü Kursunda Kurucu Müdür olarak göreve başladım. Bu arada Motor ve Araç.Tekniği ve Trafik ve Çevre bilgisi dersleri öğretmenliği yaptım. Üsküdar Gazetesi Sürücü Kursundan 1997 yılında ayrılarak Çetinler Sürücü Kursunu Kurdum. 19.09.1997 yılında A2-H-B-C-E sınıfı Sürücü belgesi (Sertifikası) verme yetkisini Milli Eğitim Bakanlığı-Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünden aldık. Sürücü Kursumuzda Türkiyede ilk olarak D sınıfı sürücü belgesi verme yetkisini (çekici) aldık.

Kursumuz yine ilklere öncülük ederek ış makinaları Operatörlük belgesi üzerine çalışma yaparak G sınıfı sürücü belgesi ve Kazıcı-Yükleyici- Forklift- Vinç- Dozer- Greyder -Asfalt ve Beton Serme makinaları  Finişer - iş Kamyonu - Zemin Süpürme-Fore Kazık-Zemin Delgi-Delik Delgi makinaları ile ilgili Operatörlük belgeleri vermeye başlamıştır.

Görevli olduğum kurslarda ve kurucusu bulunduğum İstanbul, Anadolu yakası: Üsküdar, Ümraniye, Sarıgazi, Beykoz ve Kadıköy civarında 30.000 kişiye sürücü belgesi vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bu çalışmalarımızda hep eğitimi ön planda tuttuk. Kesinlikle hak etmeyene belge vermemeye çalıştık hep doğrudan ,eğitimden, dürüstlükten yana olduk.

Kursumuzda hep yeniliklere açık olduk. Araç ve gereçlerimizi hep yeni teknoloji cihazları ile donattık. Şu anda sıfır km. TOYOTA-COROLLA otomobillerle, sıfır Isuzu ve Iveco otobüslerle eğitim vermekteyiz.

2006 yılında Ümraniye ilçesi Sarıgazi beldesinde tüm sınıf  sürücü sertifikalarının verildiği şubeyi açarak Dudulu-Alamdağ-Taşdelen-Sultançiftliği Çekmeköy-İçerenköy-Samandıra-Sultanbeyli-Ömerli-Şile –Kurtköy de oturan vatandaşlarımızın hizmeti ayağına götürdük.

Kursumuz hep yeniliklere açık olmuştur.Sadece sürücü belgesi (Ehliyeti) değil, güvenli sürücülük eğitimi vermekteyiz. Koç Üniversitesi-Koç Lisesi-Sabanci Üniversitesi-Beko-Arçelik-Anadolu Hastanesi-Koç Holding-Netaş-Telataş-Koç Alianz Sigorta-Otoyol-Otokar-Unilever-Mobil-Teknosa-Sarıtaş-Beybi-Önaysan-Ford Otosan –Koluman Mercedes-Benz ve Koç ve Sabancı gruplarının servis sürücülerine güvenli sürüş eğitimi vermekteyiz.

2002 yılından 2006 yılına kadar Sürücü Kursları Derneği İstanbul Şube Başkanlığı daha sonra Marmara ve Trakya Bölgesi Sürücü Kursları federesyonu nu kurarak Başkanlık görevini halen yürütmekteyim. Federesyonumuza  yine başkanlığını yürüttüğüm Üsküdar-Ümraniye-Beykoz-Kadıköy ilçesindeki sürücü kurslarının bağlı olduğu Sürücü Kursları derneği, Kartal-Pendik-Maltepe-Tuzla ilçesi Sürücü kursları derneği, Avrupa yakası(Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ilçeleri)  Sürücü kursları Derneği, Fatih,Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri ılçelerinden sorumlu Sürücü Kursları Sosyal ve yardımlaşma derneği ile Bursa ve civar illerinin sürücü kurslarını üye olduğu Bursa ili sürücü kursları dernekleri bağlıdır. Federesyonumuz Sürücü Kursları Konfederesyonu üyesi olup Konfederesyon  kurucu üyeliğim devam etmektedir.

Federesyon ve dernek başkanlığı görevim dolayısı ile sektörün sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktayız.

Bu vesile ile ülkemizin en büyük sorunu olan Trafik problemlerinin  ancak eğitimle düzeleceğini düşünerek yalnızca bilen değil, bildiği kuralları uygulayan, aracının bakımını zamanında ve gereği kadar yapan, aracında bulunması gereken alet ve edavatları bulunduran sürücüler yetiştirmek için gerekli tüm özeni göstermekteyiz ve göstereceğiz.

Mustafa ÇETİN
Sürücü Kursları Marmara ve Trakya bölgesi Federasyon Başkanı

 

 

 

   

SİMÜLATÖR

Sistemin etkileşimli yapısı ile sürücüye kazandırılmak istenen davranışlar öğretilebilmekte ve eğitim verilebilmektedir. Sistemin yolla etkileşim, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir.Çetinler Sürücü ve Operatörlük Kursu
Yetkili Mustafa ÇETİN - Makbule ÇETİN
Merkez Adres Demokrasi Mey.Balıkçılar Çarşısı. Selamsız Cd.
Bereket Han No:4 /11    Üsküdar / İSTANBUL
Tel: +90 216 492 63 10 / 11
Fax: +90 216 391 80 88
Şube Adres Sarıgazi , Merkez Mah Eski Ankara Cd No:82 Ümraniye /İstanbul
Tel : +90 216 622 48 14 / 15
Fax : +90 216 622 48 16


Web Sitesi: www.sarigaziehliyet.com l www.cetinlersurucukursu.com l www.onlinehliyet.org l www.vinckursu.com l www.e-ehliyet.org l www.ismakineleri.org lwww.ismakinasi.org l www.mustafacetin.com l www.online-test.net l www.surucu-kursu.com l www.test-sitesi.com www.cetinlerehliyet.com l www.ehliyetkurslari.org l www.ehliyet-kursu.com l www.guvenlisurus.org l www.cetinlersurucu.com l www.ilerisurus.com l www.operatorkursu.com l www.ismakinesi.org l www.ismakinesiehliyeti.com l www.ismakinasiehliyeti.com l www.forklifehliyeti.com l www.forkliftkursu.com l www.cetinler.org www.cetinlersrckursu.com   www.cetinlersurucu.com

mail:  info@cetinlersurucu.com


Tür : Eğitim Tarih : 18.04.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
Çetinler sürücü kursu - güncel
  • 2016 Meb Ehliyet sınavı takvimi belli oldu.