Anasayfa Çetinler Sürücü Kursu Operatörlük Kurslarımız İş ve Eleman arama i... Bize Ulaşın

Simülatörlü Eğitim

Anasayfa » Sürücü Kursumuz » Simülatörlü Eğitim
share on facebook  tweet  share on google  print  

Simülatörlü Eğitim

"Sürücü Kursumuz" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Simülatörlü  

Çetinler Sürücü ve Operatörlük Kurslarında A2-B-D-E-G-H Ehliyet Ve İş Makinalarından Forklift, Vinç, Kazıcı-Yükleyici, Dozer, Greyder,  Finişer, Fore Kazık, İş Kamyonu, Süpürme Makinaları Operatör Belgeleri Verilir.

                                                                                                SİMÜLATÖR

Sistemin etkileşimli yapısı ile sürücüye kazandırılmak istenen davranışlar öğretilebilmekte ve eğitim verilebilmektedir. Sistemin yolla etkileşim, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır.

Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar.  

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir.

 

Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamıyla yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır.  

Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır.
 


Tür : Eğitim Tarih : 18.04.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
Çetinler sürücü kursu - güncel
  • 2016 Meb Ehliyet sınavı takvimi belli oldu.