Anasayfa Çetinler Sürücü Kursu Operatörlük Kurslarımız İş ve Eleman arama i... Bize Ulaşın

A2 Ehliyet-18

Anasayfa » Ehliyet Sınıfları » A2 Ehliyet-18
share on facebook  tweet  share on google  print  

A2 Ehliyet-18

"Ehliyet Sınıfları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

sertifika, ehliyet, atatürk, hesaplı, profesyonel, ... Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları (MTSK). ehliyet kursları,sürücü,surucu ehliyet kursları ,ehliyet kursu sınav okulu,ehliyet sınav yeri ... ehliyet kursu "ehliyet kursları" sürücü kursu,surucukursu,a2 ehliyet, ehliyet kursu, sınav sonucu, motorsiklet ,sürücü sınav sonucu ... Sürücü Kursları Test Sınavı -Sürücü Kursu, Ehliyet Kursu, Sürücü Kursları, Surucu Kursu. ... Ehliyet Kursu, Sürücü Kursu Portalı, Sürücü Kursları ... sürücü kursları sürücü kursu, surucu kursu, ehliyet kursu, ehlıyet kursu, trafik kursu, sürücü belgesi, stajyer sürücü kursu, ... Direksiyon sınavı |sürücü kursları ehliyet sınavı|ehliyet sınavı soruları| 7 Temmuz sürücü kursları sınavının direksiyon sınav tarihi ... A 2 EHLİYET A2 Sınıfı Ehliyet, A2 Ehliyet İçin Yaş Sınırı : 17 (Kimliğe Göre Gün-Ay-Yıl olarak Doldurulduğunda) ... engelli araç alımı engelli araç alımı ve ...Taşıt aracı malul veya engelli adına tescil edilmekle birlikte, ... H ehliyeti alan kişilerin yurt dışından araç ithali için Şartlar -Amaç ve Kapsam ... işitme engelliden araç alımı hk. ... Araç almak isteyen işitme engelliler ilgili fiat, honda, citroen bayilerine başvurmaktadır. .

 1-A2 sınıfı sürücü belgesi gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
2-Yaş şartı 18'dur.
3-Öğrenim durumu itibarıyla en az ilkokul düzeyinde eğitim almış olmaları,
4- 26/9/2006 tarihli ve 26301 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sürücü Adayları ve Sürücülerde Aranacak Sağlık Şartları ile Muayenelerine Dair Yönetmelikte belirtilen şartları taşımaları,
5- Sürücü sınavlarını başararak, motorlu taşıt sürücüsü sertifikası almış olmaları,
6- Adli sicillerinde, 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 188, 190 ve 191 inci maddeleri, 21/3/2007 tarihli ve 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununun 4 üncü maddesinin yedinci fıkrası, 10/7/1953 tarihli ve 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanunun 12 nci maddesinin ikinci ve takip eden fıkralarında belirtilen suçlardan hüküm giydiğine dair kayıt bulunmaması,
7- Önceden verilmiş aynı sınıf bir başka sürücü belgesinin bulunmaması,
8- Başka sınıf sürücü belgesi alacaklar için, daha önce verilmiş ancak geri alınmış olan sürücü belgesinin 2918 sayılı Kanunda öngörülen şartlar yerine getirildiği için sahibine iade edilmiş olması zorunludur.
9-A2 sınıfı sürücü belgesi ile M ve A1 ehliyet sınıflarına ait araçları kullanabilirsiniz.

 


Tür : Astronomi ve uzay Tarih : 01.05.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Site içi arama
Sayfa Ziyaret Sayacı
50.749
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
Çetinler sürücü kursu - güncel
  • 2016 Meb Ehliyet sınavı takvimi belli oldu.